Planujesz wesele ?

Szukasz kamerzysty na wesele ?

Przygotowaliśmy ofertę filmu ślubnego właśnie dla Ciebie!


Poniżej znajdziesz wszystkie oferowane przez nas pakiety filmowe na Twoje wesele, są one opisane tak abyś mógł wybrać odpowiedni pakiet do Twoich wymagań.

Oferta obowiązująca na lata 2024/25

 

Pakiet Standard – Jest to film ślubny przeznaczony głównie dla małych wesel (ok. 40 osób). Jeśli Wasze wesele jest większe proponuję rozważyć pakiet Premium.

 

Pakiet Premium – Jest to najczęściej wybierany pakiet  filmu ślubnego w naszej ofercie.  Jeśli Wasze wesele jest większe niż 100 osób polecam rozważyć wybranie pakietu Exlusive. Do tego pakietu polecamy dodać ujęcia lotnicze z drona.

 

Pakiet Exclusive -Jest to najwyższy pakiet filmu ślubnego rejestrowany na trzy kamery, i dwóch operatorów to większa możliwość na zarejestrowanie najlepszych momentów Waszego wesela. Ponadto film ślubny realizowany na dwie kamery ogląda się dużo przyjemniej, aniżeli nagrany jedną ze względu na większą różnorodność ujęć. możecie być pewni, że Wasz film będzie dynamiczny, a ujęcia podczas zabawy na sali będą różnorodne i każdy bawiący się gość na weselu znajdzie siebie na filmie (pakiet zalecany do wesel na ponad 100 osób).

 

Pakiet Reportaż – Jest to coraz częściej wybierany pakiet przez pary młode. Film w tym pakiecie jest jak jeden duży teledysk ślubny. W 30 minut opowiemy całą historię z Waszego dnia w nieco innej formie już pozostałe pakiety. Jeden operator jest w stanie nagrać najciekawsze momenty z Waszego Ślubu i wesela. Przykładowe reportaże można znaleźć tutaj.

 

FILM I ZDJĘCIA W JEDNYM PAKIECIE – Nowość w ofercie, dzięki której zaoszczędzisz dużo czasu na poszukiwaniach fotografa. Ponadto współpraca między fotografem i kamerzystami jest wręcz idealna, dzięki czemu ani na filmie, ani na zdjęciach nasza ekipa będzie niewidoczna! Przy wyborze tego pakietu zdjęcia wykonuje nasz fotograf Joanna, zobacz jej profil i portfolio TUTAJ.

 

Dodatki – Dobierz dodatki do pakietu i wzbogać swój film weselny o wspaniałe ujęcia z drona, własne podziękowania wideo dla rodziców czy teledysk z pleneru ślubnego.

 

Fantastycznie!

Zapoznałeś się już ze wszystkimi pakietami i dodatkami na Twoje wesele.


Jeśli wybrałeś już coś dla siebie, to zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia Twojego terminu
Jeśli nie wiesz jaki pakiet będzie odpowiedni dla Ciebie, spokojnie, napisz do nas, a pomożemy! 🙂